2020.05.30 16:39

Cím: 6721 Szeged, Osztrovszky u. 5.
Tel: +36-62/543-533
Mobil: +36-30/606-2175
E-mail: titkarsag.szeged@szbi.hu
major.istvan@szbi.hu (rendszergazda)

Iskolánkról

Iskolánk 2009 óta működik Szegeden. Az oktatást ekkor a Pannonhalmi Bencés Gimnázium tagintézményeként kezdtük, jelenleg Szent Benedek Középiskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szegedi Tagintézménye néven működünk.
szeged_0 A Tagintézmény székhelye Szeged belvárosában, az Osztrovszky utca 5. szám alatt található.

Képzéseink nappali tagozaton folynak 9-13. évfolyamig, míg a felnőtteknek szóló képzéseink korhatár nélkül folynak.

Munkánkat keresztény szellemiségben, a bencés nevelési filozófiát követve végezzük, amely az ezer éves pannonhalmi bencés oktatási hagyományokra épít. Célunk, hogy megtaláljuk a minden emberben benne rejlő értéket, tanulóinkat eredményesen készítsük fel a sikeres érettségire és továbbtanulásra, illetve szakmai vizsgára.

Klatka Tünde
tagintézmény-vezető